Untitled 2
Müşteri Hizmetleri
0216 574 46 46
Başvuru
Araç Kayıt

Eğitim kurumlarının yöneticileri ve değerli öğrencilerimizin ebeveynleri ile birlikte koordineli olarak, standartlar ve sistemler doğrultusunda hizmet sunmaktayız.

okulservisi-iconZorunlu eğitim kapsamındaki okul öncesi ve diğer öğrenci taşıma hizmetlerini düzenli ve güvenli hale getirmek, bu amaçla taşıma yapacak gerçek ve tüzel kişilerin yeterlilik ve çalışma şartlarını belirlemek, Yönetmeliğin gerekli kıldığı denetimleri geçirerek Kamu kurum ve kuruluşları ile Özel Okulların öğrenci taşımak için kullanılan  “Okul Servis Aracı, Taşımacılığı ve Sürücüler ile Rehber Personeli” hizmetleri vermekteyiz.

Öğrenci Servis Taşımacılığında mevzuattan ve idari düzenlemelerden kaynaklanan şart ve yükümlülüklere uymakta ve kanun , yönetmelikleri sürekli takip ederek  güncellemeleri zamanında yapmaktayız.  iş sağlığı ve güvenliği risklerini kontrol altına alarak  ilgili yasal mevzuata, idari düzenlemelere uyarak gerekli tüm tedbirlerimizi almaktayız. Her yıl okullar açılmadan önce yapmış olduğumuz denetimler ile araçlarımızı test edip tüm eksiklikleri giderilerek,kusursuz olarak hizmet vermelerini sağlamaktayız.

Araç Kiralama

Firmamız Kurumsal Uzun Dönem Filo Araç Kiralama
Konusundaki Tecrübelerinden Uzman Şekilde Daha Fazla BilgiAlmak İçin Bize UlaşınHakkımzda

Daha Fazla Bilgi Almak İçin Kurumsal Bilgilerimizi İnceleyiniz.